قوانین و مقررات

الف-قوانین و مقررات

ورود کاربران به تارنما، ثبت سفارش یا استفاده از خدمات ارایه شده توسط فروشگاه تره یار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین شیوه استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین تره یار است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج درسایت، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبطه می‌باشند در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تره یار تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما می‌پذیرید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه تره یار اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

در صورتی که درخواست ارتباط شما طبق رویه های فروشگاه تره یار باشد، شما می پذیرید که فروشگاه اینترنتی تره یار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) یا در صورت نیاز  بصورت تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد. تره یار هرگز شماره حساب های خود را از طریق پیامک یا شبکه های اجتماعی اعلام نمی کند.

همچنین جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا جشنواره‌ها، امکان دارد فروشگاه تره یار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو نمایند.

 تنها مرجع رسمی ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Tarehyar.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طریق آدرس‏‌های رسمی و پیام از شماره شماره های اعلام شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت تره یار هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.Tarehyar.ir ندارد و هیچ ‏گاه از طریق برنامه‌های گفتگوی اینترنتی بجزه سیستم پشتیبان سایت و شماره شماره های اعلام شده در سایت با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

   نمایندگی

درحال حاضر تره یار در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات از طریق دفتر مرکزی انجام می‏‌شود.

نقدها و نظرها

 کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت تره یار را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند. بدیهی است که اگر این قوانین رعایت نشود، نظر ثبت شده تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد. با این وجود، فروشگاه تره یار هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد.

نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید تره یار درباره محتویات نظر و یا کالا نیست.  با توجه به تفاوت در سطح کیفی و قیمت محصولات مختلف، لازم است تا نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد. نظر خود را با استفاده از ادبیات محترمانه وارد کرده و از توهین به دیگر کاربران پرهیز کنید. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود. «نام کاربری» نظر دهنده باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد و نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند تایید نمی‌شود. کاربران نباید لینک، نام و یا مشخصات سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. تنها نظراتی مرتبط با محصول مورد نظر تایید می‌شوند، از اینرو، از مطرح کردن بحث‌های غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید. نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب ­‌سایت تره یار درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و فروشگاه تره یار مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

 مشخصات کالاها

در فروشگاه تره یار فقط میوه و تره بار درجه یک (ممتاز) و تازه ارائه می گردد.

رویه‌های ارسال کالا

در حال حاضر حداقل مبلغ سفارش از تره بار سیصد هزار تومان می باشد و ارسال به صورت رایگان انجام می گردد.

ثبت سفارش کالا حداکثر با فاصله یک هفته قبل از زمان تحویل قابل انجام است. در صورتی که سفارشات شما تا قبل از ساعت 23 ثبت و تایید گردد امکان تحویل سفارش برای روز بعد مقدور خواهد بود. در صورتی که تمایل دارید مقداری از وجه کالا را در زمان تحویل سفارش پرداخت نمائید با ما تماس بگیرید. امکان ثبت و انجام سفارش بدون پرداخت مبلغ سفارشات مقدور نمی باشد.

بررسی سفارشات در طی ساعات اداری صورت میگیرد و ثبت سفارش حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌نماید. پیش از تایید اولیه سفارش تره یار با شما تماس خواهد گرفت مراحل تکمیل سفارش انجام می گردد.

در صورت لزوم  فروشگاه اینترنتی تره یار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز می‌نماید و مشتری با ورود به سایت فروشگاه تره یار می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت. سفارشات غیر قابل انجام حداکثر طی 12 ساعت پس از ثبت  بوسیله ایمیل، پیامک یا تماس تلفنی به اطلاع خریداران می‌رسد. تره یار مسئولیتی در قابل عدم دریافت اطلاعیه لغو به دلایل فنی (مانند مسدود بودن پیامک مشتری) یا ثبت اشتباه شماره تماس یا ایمیل توسط کاربر ندارد. مشتریان گرامی در هر زمان میتوانند از روش های مذکور و پشتیبان آنلاین سایت وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

. تحویل کالا در مراکز عمومی و یا به صورت سیار امکان پذیر نیست و آدرس می بایست دقیق و بدون نقص باشد.چنانچه فردی به جز سفارش دهنده در مراجعه به آدرس معرفی شده نسبت به تحویل گرفتن کالا اقدام نماید، نماینده مجاز سفارش دهنده تلقی شده و تره یار مسئولیتی برای شناسایی رابطه آن فرد با سفارش دهنده نداشته و کالا تحویل شده تلقی خواهد گردید. فروشگاه تره یار همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد

هزینه‌های ارسال

ارسال رایگان بوده، اما در حال حاضر امکان ارسال سفارش به شهرستان وجود ندارد.